Tuna ka gati dy projekte

Kėngėtarja e famshme Altuna Sejdiu, e njohur me emrin artistik Tuna, duket se do tė jetė shumė aktive edhe kėtė verė.
Pas dominimit nė vitin e kaluar me “MMV” nė bashkėpunim me Ghetto Geasyn dhe hitit tė para dy viteve me tė dashurin e saj Cozman, “Fenix”, kėngėtarja shumė shpejt do tė sjellė dy projekte tė reja me videoklipe.

Tė dy projektet kėngėtarja i ka paralajmėruar pėrmes rrjeteve sociale, por koha.net ka siguruar informata nė lidhje me detajet e tyre.

“Holla” ėshtė projekti i saj me Cozmanin qė do tė lansohet shumė shpejt. “Ky videoklip ėshtė xhiruar nė bregdetin e Jugut tė Shqipėrisė. Xhirimet e videoklipit tashmė kanė pėrfunduar”, ka thėnė njė burim i afėrt me kėngėtaren.


Edhe kėnga e saj e dytė do tė jetė nė duet. Ajo, ditė mė parė ka paralajmėruar bashkėpunimin me hip-hop artistin e famshėm amerikan, Fatman Scoop, dhe tani koha.net merr vesh se edhe xhirimet e kėtij klipi kanė pėrfunduar.

Pėr dallim nga videospoti me Cozmanin, bashkėpunimi me Fatman Scoopin ėshtė realizuar nė Strugė.

“Ky projekt pritet tė dalė pas bashkėpunimit me Cozmanin edhe pse ėshtė xhiruar mė herėt. Kėnga do tė jetė e veēantė dhe ėshtė e dedikuar pėr tregun amerikan, ku kėngėtarja shpreson tė futet”, ka thėnė burimi i portalit.


Ambiciet e kėngėtares pėr depėrtim nė tregun ndėrkombėtar i kishte paralajmėruar edhe kėnga “Nobody There” tė cilėn kėngėtarja shqiptare e solli nė gjuhėn angleze para pak kohėsh.

http://koha.net/?id=28&l=67216

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma