Pse Edona Llalloshi zgjodhi baladė pėr verė?!

“Duhet” titullohet projekti mė i ri i kėngėtares Edona Llalloshi, tė cilėn e solli para pak ditėsh tė realizuar me videoklip nga produksioni “Emf Creative”.
Pėr dallim nga shumica e kolegėve tė saj qė zgjedhin kėngė ritmike pėr tė “pushtuar” sezonin verorė, Edona ka publikuar njė baladė.

Artistja pėr Telegrafin tha se e rėndėsishme pėr tė ėshtė sjellja e kėngėve me vlera dhe jo, ato qė ‘dhezin’ pėr verė.

“Ėshtė e vėrtetė qė gjatė verės publikohen kėngė ritmike, por kur ėshtė kėnga e mirė edhe nėse ėshtė baladė nuk ka rėndėsi, publiku do ta mirėpresė sepse kėnga e mirė gjithmonė do tė pėlqehet”, tha kėngėtarja, e cila shprehet mjaft e lumtur me projektin e saj tė fundit.

“Kėnga mė erdhi nga Ilir Berani, jam shumė e kėnaqur me kėtė kėngė, nuk e prisja njė baladė kaq tė bukur”, u shpreh Llalloshi, duke paralajmėruar se projekti i radhės, tė cilin do ta publikojė gjatė verės do tė jetė njė kėngė ritmike. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma