Aksident nė Koretin tė Kamenicės, lėndohet njė pasagjer

Kamenicė - Policia ėshtė njoftuar pėr njė aksident trafiku nė Koretin tė Kamenicės qė ka ndodhur mes dy veturave civile “Opell Astra” me targa 06 vozitės shqiptar i cili ka bėrė kyēje tė pa sigurt nga rruga dytėsore nė rrugėn kryesore dhe godet veturėn VW “Sharan” me targa 06 njoftoj policia e Gjilanit.
Lėndime trupore ka pėsuar njėri nga pasagjerėt si dhe janė shkaktuar dėme materiale tė konsiderueshme nė tė dy veturat.

Nė konsultim me prokurorin rasti i dedikohet Prokurorisė Themelore nė procedurė tė rregullt./rajonipress/

foto ilustrim

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma