Lajm i madh pėr Etrit Berishėn

Portieri i Lazios, Federico Marchetti nuk dėshiron tė rinvojė me skuadrėn nga kryeqyteti italian, dhe mund tė konsiderohet njė lajm mjaftė i madh pėr Etrit Berishėn, i cili do tė bėhej zgjidhja e parė.
Sipas mediave nė Itali, skuadra e Lazios u ka dhėnė njė ultimatum Merchettit dhe Lulicit, pėr zgjatjen e kontratės, duke u pėrkujtuar se koha nuk pret. Kontrata e portierit i skadon nė vitin 2016, kurse oferta e klubit ėshtė njė kontratė qė do e mbante deri nė vitin 2019.

Nė rast tė mos vazhdimit tė kontratės, Berisha do tė ishte titullar nė portėn e Lazios, qė nė kėtė sezon do tė garojė nė Ligėn e Kampionėve, qė do tė ishte njė pėrvojė shumė e rėndėsishme pėr portierin e Kombėtares Shqiptare./Indeksonline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma