Gashi vazhdon tė shpėrblehet pėr arritjet e tij

Shkėlzen Gashi ka marrė ēmimin e shėnuesit mė tė mirė tė sezonit tė kaluar. Sulmuesit shqiptar tė Bazelit i ėshtė dorėzuar ky vlerėsim para takimit tė kampionatit me Vaduzin. Gashi shėnoi 22 gola nė kampionatin e kaluar, transmeton sportal.al.
“Jam shumė i lumtur pėr kėtė trofe si shėnuesi mė i mirė i sezonit 2013-2015! Faleminderit pėr mbėshtetjen dhe ishte diēka e bukur tė nisėsh sezonin e ri me fitore” – ka shkuar Shkėlzen Gashi nė faqen e tij zyrtare nė ‘Facebook’.

26-vjeēari ėshtė shpallur dy herė radhazi shėnuesi mė i mirė nė Superligėn e Zvicrės. Njė sezon mė parė Shkėlzen Gashi fitoi kėtė ēmim duke luajtur pėr Grasshopersin duke realizuar 19 gola.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma