Xhemaili tregon pėr ‘ofertėn’ e Young Boysit

Blerim Xhemaili ka sqaruar gjithēka atė qė u shkrua se ka marrė njė ofertė 10-vjeēare nga skuadra zvicerane Young Boys Bern.Ishte e pėrditshmja zvicerane, ‘Blick’, ajo qė shkroi ditė mė parė se Xhemaili ka marrė ofertė 10 vjeēare nga Young Boys Bern, pesė vite si futbollistė dhe pesė tė tjera si drejtori sportiv.
Lojtari ka pėrgėnjeshtruar atė lajm nėpėrmjet njė postimi qė ka bėrė nė llogarinė e tij nė ‘Twitter’.

“Rreth thashethemeve tė Blickut: Nuk ėshtė e vėrtetė qė Young Boys mė ka ofruar kontratė 10-vjeēare. Do tė ishte e pakuptimtė pėr mua ose pėr ta, pėr tė arritur marrėveshje kaq tė gjatė. Unė nuk kam vendosur ende se cila do tė jetė e ardhmja ime. Kur kjo tė ndodh, tė gjithė njerėzit do tė dėgjojnė. Blerimi”, shkroi Xhemajli.

Xhemaili ėshtė pjesė e skuadrės turke Galatasaray, ndėrsa pritet tė largohet nga Stambolli pasi ka disa oferta tė rėndėsishme nga Italia, Anglia, Zvicra e Gjermania. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma