Sot dita mė e nxehtė e verės, temperatura pėrvėluese nė Prishtinė

Sipas tė dhėnave nga weather.com, sot do ta kemi ditėn mė tė nxehtė deri mė tash tė verės.
Temperatura minimale shėnon 19 gradė, kurse maksimalja do tė arrijė deri nė 36 gradė.

Edhe nė ditėt nė vijim priten temperatura tė larta.

Mot i kthjellėt, e me diell pritet tė mbajė edhe nesėr dhe gjatė tėrė javės, ku temperatura maksimale do tė arrijė deri nė 35 gradė.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma