Lori ka agjėruar

​Loreta Kaēka bėn pjesė nė grupin e personaliteteve tė njohura qė e kanė agjėruar Ramazanin. Nė njė intervistė pėr Prive, e pyetur nėse ka agjėruar, kėngėtarja nga Shqipėria ėshtė pėrgjigjur me: ‘Po’.
Nė pėrgjigjet tjera, ajo ka treguar mes tjerash se nuk e konsideron dėshtim bashkėpunimin me Shpat Kasapin, ndėrsa nuk e gjen veten tė kėnga “Mamica’.

Po ashtu, Lori ka thėnė se ėshtė kundėr pėrdorimit tė marihuanės.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma