Kolona te Dheu i Bardhė dy kilometra, pritjet me orė tė tėra

Portali BujanocitNet njofton tė gjith qytetarėt e Luginės, veqanarisht ata tė cilėt kanė mundėsinė qė tė pėrdorin rrygėt dytėsore, gjegjėsisht rrugėn e Breznicės, ta pėrdorin atė sepse kolona te Dheu i Bardhė nė orėt e pasditės ka arritur deri nė 2 kilometra, dhe pritjet janė me orė tė tėra. BujanociNet ju sjell foto tė kolonės tė cilat janhė bėrė rreth orės 19:50h, 18.07.2015

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma