Rita Ora shpallet personazhi televiziv i vitit nga Glamour

Pas suksesit tė madh nė ‘The Voice UK’ dhe shumė prezentimeve tė suksesshme nė televizion, Rita Ora ėshtė emėruar personazhi i vitit nga Glamour.
Ajo kėtė vit po ndjek edhe suksesin e radhės nė ‘X Factor’ pas shumė paraqitjeve televizive nė tė cilat ka shkėlqyer.

Pikėrisht pėr pjesėmarrjen nė emisinonin ‘The Voice’ si anėtare e jurisė Rita Ora ėshtė shpėrblyer me epitetin Personazhi televiziv i vitit’, pasi sezonin e katėrt tė shout tė talentėve Rita e ka kthyer nė piedestalin mė tė larėt e me rankimet mė tė larta qė i kanė munguar ndėr vite.

Glamour ka shpallur shqiptaren si mė e suksesshmja e televizioneve ndėrsa tė njėjtėn punė Rita pritet tė bėjė edhe nė shoun tjetėr ‘X Factor’ dhe pse jo tė fitojė edhe njė herė kėtė epitet.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma