Elvana Gjata e veēantė nė atė qė bėn

Elvana Gjata ėshtė padyshim njė ndėr kėngėtaret mė tė pėlqyera shqiptare dhe kėshtu, ēdo projekt qė ajo e sjell rezulton i suksesshėm.
Jo vetėm se ka njė numėr tė madh fansash pas vetes, por kėngėt e saja janė ēdo herė me shije e edhe videoklipet po ashtu.

Ajo ėshtė e veēantė nė stilin e saj dhe nė mėnyrėn se si punon. Nuk na rastis ta shohim shpesh nė intervista, pasi Elvana e pranishme ėshtė vetėm atėherė kur ka diēka pėr tė thėnė.

Kėngėt e saj e marrin epitetin e hitit menjėherė pas publikimit, e edhe shpėrndarjet e tyre janė masive.
Kėshtu ndodhi edhe mė projektin e saj tė fundit “Love me”, tė cilin kėngėtarja e solli nė bashkėpunim me Brunon. E edhe kjo kėngė adhuruesve tė muzikės sė saj u la shije tė mirė.

Me njė tekst dashurie, “Love me” ėshtė njė kėngė ritmike, e cila deshe apo jo tė bėn tė vallėzosh.

Ai ėshtė i thjeshtė e me pak skena dhe nė tė Elvana shfaqet shumė simpatike, me njė dukje po ashtu tė thjeshtė e pak nė rolin e njė ciganeje.
Kėngėtarja e shoqėruar nga Bruno nė kitarė, i pėrshkon rrugėt e Prizrenit duke kėrcyer e kėnduar.

Por, e veēanta e kėtij klipi ėshtė se ėshtė xhiruar me telefon tė menēur dhe jo me kamerė, siē veprohet rėndom. E kėsaj arsyeje, Gjata i ka dhėnė pėrgjigje, atėherė kur u publikua klipi “Love me”.

“Me telefon ndajmė gėzime, suksese, qeshim, qajmė, ndonjėherė dhe shajmė, por mė sė shumti ndajmė dashuri… me pak fjalė tė gjithė jetėn tonė!”.Ndaj, vendosa qė kėtė video muzikore ta bėj pikėrisht me telefon. Shijojeni”, ka shkruar kėngėtarja nė Instagram.

Padyshim qė kėnga do tė dėgjohet shumė gjatė kėsaj vere, kjo duket edhe nga kritikat pozitive qė i ka marrė ajo, dhe nga klikimet nė “Youtube”.

Pėrveē kėsaj, Gjata, edhe gjatė kėsaj vere ėshtė shumė e angazhuar me mbrėmje muzikore. Kėrkesat pėr tė janė ēdo herė e mė tė mėdha. /KTV/Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=9-mzSplNKjo

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma