Zyrtare : Dardan Qerkini nga Ferizaj nė Dritė

Gjilan - Mbrojtėsi i majtė i Ferizait Dardan Qerkini, ka arritur marrėveshje me "bardh e kaltrit" tė Dritės pėr njė stinor.
Krerėt e Dritės kanė bėrė tė ditur se janė tė kėnaqur, me kėtė transfer nė klubin e tyre.

Ndėr tė tjera zyrtarėt e klubit kanė premtuar se shumė shpejtė do tė kenė edhe prurje tjera, tė futbollistėve nė skuadrėn e tyre. /rajonipress.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma