Arrestohet gjilanasi, shtiu me armė zjarri

Gjilan - Nė rrugėn “Beqir Bislimi” nė Gjilan ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi qė i njėjti ėshtė vėrejtur duke shtėnė me armė zjarri. Njėsiti policor ka konfiskuar armėn AK-47 dhe tri gėzhoja tė cilat dyshohet tė janė shkrepur nga arma e zjarrit njoftoj policia e Kosovės.
Pas intervistimit me urdhėr tė prokurorit i dyshuari ėshtė liruar nė procedurė tė rregullt./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma