Enca bėn tė dashur pėr Bajram?

Kėngėtarja seksi, Enca Haxhia, duket se ka bėrė tė dashur pikėrisht pėr festėn e Fitėr Bajramit.
Ani pse Enca ėshtė katolike, duket se ajo ka shfrytėzuar qė nė kėtė ditė tė jetė afėr njė mashkulli.

Dhe ai ėshtė Astrit Ismaili, artist nga Prishtina qė tash besohet se nė krahėt e tij futi kėngėtaren shqiptare.

Ndryshe nė foton me Astritin Enca ka uruar myslimanėt pėr festėn e Fitėr Bajramit.

Enca njihet si njė prej kėngėtareve mė kontraverse. /Telegrafi/

https://instagram.com/p/5PXD8eEv9S

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma