Rrėfimi rrėqethės i Doruntinė Malokut: Ja si ma vranė babanė para syve

Doruntinė Maloku, deputete e LDK’sė dhe njėherėsh vajza e Enver Malokut, ish-zyrtar i lartė i LDK’sė i vrarė nė njė atentat misterioz nė janar tė vitit 1999, ka qenė e ftuar nė emisionin “Komiteti”, njė prodhim i Gazetės Express pėr RTK’nė.Nė kėtė emision, pėr herė tė parė, Maloku ka rrėfyer momentin e vrasjes sė babait tė saj.
A ka gisht SHIK’u nė vrasjen e Enver Malokut? Dėgjojeni ēfarė thotė vajza e ish-zyrtarit tė LDK’sė


Doruntinė Maloku, deputete e LDK’sė dhe njėherėsh vajza e Enver Malokut, ish-zyrtar i lartė i LDK’sė i vrarė nė njė atentat misterioz nė janar tė vitit 1999, ka qenė e ftuar nė emisionin “Komiteti”, njė prodhim i Gazetės Express pėr RTK’nė.

Nė kėtė intervistė, ajo ėshtė pyetur edhe nėse dyshon se SHIK’u qėndron prapa vrasjes sė babait tė saj

Doruntinė Maloku: Ja pse nuk e votova Qeverinė LDK-PDK


Doruntinė Maloku, deputete e LDK’sė dhe njėherėsh vajza e Enver Malokut, ish-zyrtar i lartė i LDK’sė i vrarė nė njė atentat misterioz nė janar tė vitit 1999, ka qenė e ftuar nė emisionin “Komiteti”, njė prodhim i Gazetės Express pėr RTK’nė.
Ajo ka qenė njė prej deputetėve tė LDK’sė qė nuk votoi pro koalicionit PDK-LDK.

Por pse?Doruntinė Maloku: Gjykata Speciale duhet t’i zbardh vrasjet e pasluftės

Doruntinė Maloku, deputete e LDK’sė dhe njėherėsh vajza e Enver Malokut, ish-zyrtar i lartė i LDK’sė i vrarė nė njė atentat misterioz nė janar tė vitit 1999, ka qenė e ftuar nė emisionin “Komiteti”, njė prodhim i Gazetės Express pėr RTK’nė.

Nė kėtė emision, ajo ėshtė shprehur pro themelimit tė Gjykatės Speciale.

Pėrveē me krimet e supozuara tė luftės, sipas saj, Gjykata duhet t’i trajtojė edhe vrasjet e pasluftės.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma