Leonora Jakupi ua uron Bajramin

Jo vetėm qė ėshtė e njohur pėr patriotizmin e saj, por Leonora Jakupi po tregon se ėshtė edhe njė besimtare e fortė.
Ajo posa u fal namazi i Fitėr Bajramit, e ka publikuar njė foto nė Instagram ku u uron kėtė festė tė gjithė besimtarėve musliman.

Leonora ka shkruar: "O njerėz tė mirė. Me fat Fitėr Bajrami! Allahu ju bekoftė me tė mirat e tij".

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma