Kjo ėshtė skuadra e re e Ujkanit

Samir Ujkani do tė jetė portier i ri i Genoas.Genoa ka arritur marrėveshje me rivalin Palermo pėr transferimin e kosovarit, Samir Ujkani.
Gianlucadimarzio shkruan se Ujkani do tė nėnshkruajė kontratė trevjeēare me Genoan, menjėherė pas arritjes nė Itali, tė shtunėn.

Portieri i Pėrfaqėsueses sė Kosovės do t’i nėnshtrohet testeve mjekėsore para nėnshkrimit tė kontratės, e mė pas do t’i bashkohet ekipit tė trajnerit Giampiero Gasperini nė pėrgatitje pėr sezonin e ri.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma