Arrestime nė Gjilan e Partesh

Gjilan - Policia ka arrestuar personat e kėrkuar nga Gjykata nė dy raste tė ndara nė Gjilan e Partesh. Nė burg kanė pėrfunduar njė shqiptar dhe njė serb.
Nė rrugėn “Gjon Sereqi”, nė Gjilan nė bazė tė urdhėresave tė lėshuara nga Gjykata Themelore nė Gjilan, ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar dhe i njėjti ėshtė dėrguar nė vuajtje tė dėnimit nė burgun e Dubravės.

Edhe nė Partesh nė bazė tė urdhėresės sė lėshuar nga Gjykata Themelore nė Gjilan, ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull serb dhe i njėjti ėshtė dėrguar nė vuajtje tė dėnimit nė burgun e Gjilanit njoftoj policia e Kosovės./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma