Konjufca: Rama bisedoi me Mustafėn pėr Specialen, pėr kėtė arsye nuk u takua me VV

Shefi i Grupit Parlamentar tė Lėvizjes Vetėvendosje Glauk Konjufca, i ftuar nė emisionin Info Magazine, e ka komentuar vizitėn e kryeministrit shqiptar Edi Rama si tė befasishme dhe ka thėnė se vizita e tij ka tė bėjė me Gjykatėn Speciale.
“Befasia e vizitės sė Ramės, ka tė bėjė me faktin se ishte e pa paralajmėruar. Edi Rama i takoi subjektet tjera politike, vetėm Lėvizjen Vetėvendosje jo”.

“Rama e Mustafa kanė mundur tė bisedojnė pėr Gjykatėn Speciale, pėr kėtė arsye nuk e takuan Lėvizjen Vetėvendosje”.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma