E pabesueshme: Ekipi zviceran i ofron Xhemailit kontratė 10 vjeēare

Blerim Xhemaili, mesfushori i Galatasarayt, ka marrė njė ofertė joshėse nga skuadra zvicerane.Besoni ose jo, skuadra zvicerane Young Boys i ka ofruar kontratė 10 vjeēare Blerim Xhemailit, raporton Blick.
Ekipi zviceran me kėtė kontratė afatgjate planifikon ta mbaj mesfushorin e Galatasarayt nė klub edhe pasi ta pėrfundoj karrierėn, shkruan Gazeta Express.

Kjo ofertė mund ta josh Blerimin, i cili pas pėrfundimit tė karrierės dėshiron ta kryej punėn e drejtorit sportiv.

Galatarasay kėrkon dy milion euro pėr Xhemailin, shumė tė cilėn Young Boys mund ta paguaj pa problem.

Pėrveē Young Boys, Xhemaili kėrkohet me ngulm edhe nga Sioni, derisa papasur zėra se shqiptari ka negociuar edhe me Aston Villan e Stoke Cityn. /Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma