Aksident i rėndė nė Milloshevė, njė i vdekur e disa tė lėnduar

Njė aksident i rėndė komunikacioni ka ndodhur nė Milloshevė, ku si pasojė e tij ka mbetur i vdekur njė person.
Burime tė portalit Veriu.info bėjnė tė ditur se nė aksidentin e ndodhur rreth orės 01:00 pas mesnate, janė pėrfshirė katėr automjete.

Po ashtu mėsohet se nė kėtė aksident janė lėnduar rėndė edhe disa persona, tė cilat kanė qenė nė automjetet e aksidentuara.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma