Njė lėng natyral qė djeg kaloritė

Yndyra nė stomak shkakton njė ndjenjė tė pakėndėshme dhe pėrbėn rrezik pėr shėndetin. Ja ēfarė tė pini pėr tė reduktuar yndyrėn nė trup.
Lėng me shegė, portokall, manaferra

Pėrbėrėsit:

½ filxhan manaferra tė freskėta
1 portokall i kuq
½ mollė
½ dardhė
1/3 lėng shege
Pėrgatitja:

Pėrzieni tė gjithė pėrbėrėsit nė mikser dhe pėrfitoni njė lėng tė shėndetshėm./gazeta shendeti/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma