Vetura godet biēiklistin

Gjilan - Policia e Kosovės ka pranuar njė informatė pėr njė aksident trafiku nė rrugėn “Abdulla Tahiri” nė Gjilan.
Sipas policisė deri te aksident trafiku me lėndime ka ardhur kur vetura Shkoda, me tabela 06, nga pakujdesia, duke kaluar nė shiritin tjetėr tė rrugės, godet, biēiklistin shqiptar ku i njėjti pėson lėndime trupore.

Rasti procedohet nė Gjykatė njoftoj policia e Gjilanit./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma