Mos hani vonė gjatė natės

Nėse e gjeni veten duke ngrėnė para se tė flini gjumė, ndoshta kjo ndodh pėr faktin se jeni tė mėrzitur apo nė ankth, dhe jo se ha natenvėrtet ndiheni tė uritur. Ndoshta ngrėnia ju bėn tė ndiheni mė mirė.
Kėshtu qė, pėrpiquni tė hani njė darkė tė shėndetshme pak vonė nė darkė.

Nėse stomaku juaj vėrtet po “bėrtet” para se tė flini, atėherė ėshtė mirė tė hani njė vezė tė zier ose njė copė djathė.

Disa lugė kos ose fruta janė njė alternativė tjetėr e shėndetshme pėr trupin dhe gjumin tuaj./ Pėrgatiti: Arlinda Gjypi/gazeta shendeti/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma