Rrahėn pėr prona nė Rogoqicė tė Kamenicės

Kamenicė - Ankuesi shqiptar raporton se deri sa ishte duke shkuar te ara e tij, e cila gjendet nė mes tė pronės sė tė dyshimtit tjetėr shqiptar, me kėtė rast i dyshimti e ka sulmuar fizikisht ku ankuesi ka pėsuar lėndime tė lehta trupore njoftoj policia e Gjilanit.
I dyshimti ėshtė arrestuar fillimisht nga policia dhe pastaj me urdhėr tė prokurorit rasti referohet gjykatės nė procedurė tė rregullt./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma