Njė gjilanas arrestohet nga policia si person i kėrkuar nga Gjykata

Gjilan - Nė rrugėn e Muhaxherve nė Gjilan nė bazė tė urdhėresės sė lėshuar nga Gjykata Themelore e Gjilanit ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar dhe i njėjti ėshtė dėrguar nė vuajtje tė dėnimit.
I dyshuari njė kohė tė gjatė kėrkohej nga policia pasiqė ishte shpallur person i kėrkuar me vendim tė Gjykatės./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma