I shkakton lėndime dy gjilanasve, arrestohet nga policia

Gjilan - Nė rrugėn “Lidhja e Prizrenit” nė Gjilan raportohet se mė 11.07.2015 ka ndodhur njė rrahje ku i dyshuari mashkull shqiptar i kishte shkaktuar lėndime trupore dy viktimave meshkuj shqiptar pasi qė kishin dal nga njė diskotekė nė Gjilan.
I dyshuari arrestohet pasi pranon veprėn e bėrė nė tėrėsi, kurse nė konsultim me prokuroren kujdestare i njėjti dėrgohet nė mbajtje./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma