Kjo ėshtė pija qė ndalon gėrhitjen

​Pas njė dite tė gjatė nė punė, e gjitha ēfarė mendojmė pasi tė shkojmė nė shtėpi ėshtė tė hamė dhe tė shkojmė menjėherė nė shtrat pėr tė fjetur.
Kėshtu, asgjė nuk e kompleton ditėn tonė mė mirė se njė gjumė prej 8 orėve pranė partnerit. Por, ēfarė nėse dikush gėrhet me zė aq tė lartė sa qė ju mban zgjuar tėrė natėn? Nervozuese apo jo?

Por, mos u brengosni pasi qė ka njė zgjidhje pėr ju. Nėse jeni tė interesuar qė tė reduktoni gėrhitjen ekziston njė pije natyrale qė mund ta pėrgatitni, transmeton Lajmi.net.

Pijen e cila e redukton gėrhitjen ka kėta pėrbėrės:
- 4 karota
– 1 mollė
– 1/8 limon i shtrydhur
– ½ xhenxhefil

Udhėzimet:
Kombinoni tė gjithė kėta pėrbėrės nė njė shtrydhės elektrik. Kjo pije ju ndihmon qė tė reduktoni kongjestionin e hundės dhe kėshtu nė mėnyrė graduale edhe gėrhitjen gjatė gjumit, transmeton Lajmi.net.

E tėra ēfarė duhet tė bėni ėshtė ta pini atė dhe tė kėnaqeni me rezultatet!

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma