Si tė pėrgatisni lėng banane pėr tė djegur mė shumė kalori

Ėshtė e shėndetshme, e shijshme dhe mbi tė gjitha ju ndihmon tė digjni kalori.
Pėrbėrėsit:

1 portokall
1 banane
2 limona tė shtrydhur
2-3 cm xhenxhefil

Pėrgatitja:

I pėrziejmė tė gjithė pėrbėrėsit sė bashku dhe e konsumojmė masėn e pėrfituar nė vend tė njė vakti. Kėshillohet tė piet pas ecjes, ēiklizmit apo ndonjė aktiviteti tjetėr fizik

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma