>

Marketingu

Meqenėse agjencia rajonale e lajmeve Rajoni Press ka njė staf dhe udhėheqje profesionale, edhe fusha e marketingut do tė jetė e mbikėqyrur profesionalisht.

Interesi ynė kryesor ėshtė qė lajmet tona tė jenė senzibilizuese dhe tėrheqėse sepse vetėm nė kėtė mėnyrė mund ta rrisim besueshmėrinė dhe klientelėn nga fusha e marketingut.

Presionet apo ndikimet nga kėto reklama nuk do tė tolerohen nga stafi i Rajoni Press.

Bizneset,institucionet, por edhe reklamat tjera do tė jenė tė mirėseardhura sepse vetėm kėshtu mund tė rrisim dhe avancojmė jetėn mediatike nė rajonin e Anamoravės.

Pėr tė gjitha kriteret dhe ofertat e publikimeve ju mund tė na kontaktoni ose shkruani nė emaillin marketingu@rajonipress.com.

Telefon kontaktues: +377 44 132 402

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma