Kronika e zezė

Arrestohet gjilanasi, shtiu me armė zjarri nė drejtim tė njė shqiptari


Gjilan – Nė rrugėn “Rexhep Shemė Dajkovci”nė Gjilan ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar nėn dyshimin se i njėjti ka shtėnė me armė zjarr... mė shumė
Publikuar mė: 08:15 19.10.2014

Tė djegurit e Shėndetėsisė


Rrecaj ėshtė shpallur i pafajshėm. Dushi ėshtė nė proces gjyqėsor.

Tolaj ėshtė shpall... mė shumė

Publikuar mė: 22:33 18.10.2014

Arrestime nė Gjilan e Viti, prangosen tė kėrkuarit e Gjykatės


Nė rastin e parė ėshtė arrestuar njė shqiptar nė Gjilan nė bazė tė urdhėresės sė lėshuar nga Gjykata... mė shumė

Publikuar mė: 11:51 18.10.2014

I kapin marihuanė nė oborrin e shkollės, kapet nga policia


I dyshuari pas intervistimit me urdhėr tė prokurorit lirohet nė procedurė tė rregullt./rajonipress/<... mė shumė

Publikuar mė: 09:15 18.10.2014

Shqiptarja humb tragjikisht jetėn nė Athinė


Viktima ėshtė Aldiora Dingo, 24 vjeēe, nga Berati e cila jetonte nė Greqi me familjen e saj, raporto... mė shumė

Publikuar mė: 16:07 17.10.2014

Arrestohet gjilanasi se i dėrgonte njė femre mesazhe me fjalė ngacmuese nė telefon


Me urdhėr tė prokurorit pas intervistimit i dyshuari ėshtė dėrguar nė mbajtje./rajonipress/
... mė shumė

Publikuar mė: 11:02 17.10.2014

Merreshin me prostitucion, prangoset njė shqiptar dhe njė femėr nga Maqedonia


Sipas policisė tė dyshuarit janė dėrguar nė procedurė tė shpejtė nė gjykatė./rajonipress/
... mė shumė

Publikuar mė: 09:20 17.10.2014

Ishte nė ISIS, prokurori kėrkon lirimin


Gjuka ėshtė arrestuar njė muaj mė parė sė bashku me 14 hoxhallarėt dhe imamėt e tjerė tė Kosovės. mė shumė

Publikuar mė: 20:18 16.10.2014

Skandaloze: Pacientėt e vdekur nė spitalet private varroseshin pa autopsi


Duke lėnė kėshtu nė amulli shkaktarin e vdekjes sė tyre.

Prokuroria Speciale e Kosovė... mė shumė

Tjera
Publikuar mė: 08:53 16.10.2014
Prova tė reja pėr rastin “Stenta”
Publikuar mė: 12:01 15.10.2014
Djali kanos njė serb nė Kllokot
Publikuar mė: 15:06 14.10.2014
Pėrfshihet nga zjarri njė shtėpi nė Gjilan
Publikuar mė: 10:28 14.10.2014
Dy vitias arrestohen pėr tentim vrasje
Publikuar mė: 08:57 14.10.2014
Arrestohet “agjenti” i AKI-sė
Publikuar mė: 14:50 13.10.2014
Arrestohet pasi kėrcėnoj dhe ekspozojė armėn
Publikuar mė: 08:58 13.10.2014
Dedushaj dėnohet me 3500 euro
Publikuar mė: 08:44 12.10.2014
Vitiasi dėrgohet nė burgun e Smrekonicės
Publikuar mė: 12:57 11.10.2014
Njė serbit nė kufi i konfiskohen fishekė
Publikuar mė: 08:19 11.10.2014
99 tė vdekur nė rrugė
Publikuar mė: 10:15 10.10.2014
Nė Muqiverc kapen armė e municion

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma